top of page

Daily Motivation Tips

Public·405 members

[ΖΩΝΤΑΝΉ ΜΕΤΆΔΟΣΗ###] Ολυμπιακός Β εναντίον Επισκοπή και ζωντανή μετάδοση 12 Απριλίου 2023

00Παναχαϊκή - Επισκοπή, 15. 00Δευτέρα 14/11Προοδευτική - Καλλιθέα, 15. [[Ελεύθερος<<<<]] Παναχαϊκή εναντίον Επισκοπή Ρεθύμνου«Με είχαν για νεκρή. Ήμουν 10 ημερών όταν με έβγαλαν από τα ερείπια» | Star. grΠώς κατάφερε να βγει ζωντανή από τον σεισμό του 1986 στην Καλαμάτα Πηγή: Αλήθειες με τη Ζήνα 37 χρόνια μετά τον καταστροφικό σεισμό στη Καλαμάτα, το τότε 10 ημερών βρέφος και ο διασώστης της περιγράφουν όσα συνέβησαν / Βίντεο Αλήθειες με τη Ζήνα Οι εικόνες από τις πληγείσες από τον σεισμό περιοχές στην Τουρκία και τη Συρία ξύπνησαν αναμνήσεις από τις ισχυρές σεισμικές δονήσεις και στην Ελλάδα.

Thrylos24: Ολυμπιακός Νέα Τώρα! Αθλητικές Ειδήσεις Ολυμπιακός νέα σήμερα: Οι αθλητικές ειδήσεις του ΘΡΥΛΟΥ τώρα. Τα τελευταία νέα του Ολυμπιακού στο ποδόσφαιρο κ.α! Live μόνο στο σάιτ: Thrylos

[ΖΩΝΤΑΝΉ ΜΕΤΆΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΌΡΑΣΗ!!] Καλαμάτα Καλαμάτα εναντίον Κηφισιά μετάδοση 10Ιατρούδη τα ΧανιάΟι Κυανόλευκοι απέκτησαν τον []] Ολυμπιακός Β εναντίον Απόλλων Σμύρνης ζωντανή

Ο αγώνας της "Μαύρης Θύελλας" θα φιλοξενηθεί στο γήπεδο του Ρέντη, θα ξεκινήσει στη 1. 45 το μεσημέρι και θα μεταδοθεί ζωντανά από την ΕΡΤ3. Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής: Σάββατο 12/11Ολυμπιακός Β' - Καλαμάτα, 13. 45 ΕΡΤ3ΑΕΚ Β' - Ηλιούπολη, 15. 00 Κυριακή 13/11ΟΦ Ιεράπετρας - ΠΑΟ Ρουφ, 15. 00Κηφισιά - Αιγάλεω, 15. 45 ΕΡΤ3Ηρόδοτος - Απόλλων Σμύρνης, 15.

Αναφερόμενη στον σεισμό που έγινε στην Τουρκία, η Μαρία δήλωσε ότι συγκλονίστηκε από το νεογέννητο που ανασύρθηκε ζωντανό, έχοντας ακόμη τον ομφάλιο λώρο που τον συνέδεε με τη νεκρή μητέρα του. «Όταν είδα την εικόνα αυτή συγκλονίστηκα. Νομίζω ήταν η ώρα μηδέν για εμένα. Σκέφτηκα πως και εγώ από εκεί βγήκα. Ένιωσα ότι συνδέθηκε με αυτό το μωρό και αυτό με έκανε να θέλω περισσότερο να βοηθήσω». Ο διασώστης που έβγαλε τη Μαρία από τα συντρίμμια του σεισμού Ανάμεσα στους ανθρώπους που συμμετείχαν στην επιχείρηση απεγκλωβισμού του 10 ημερών βρέφους, ήταν και ο εθελοντής Κώστας Γκρέκης, με τον οποίο συναντήθηκε η Μαρία μετά από 37 χρόνια. Μιλώντας στην εκπομπή, ο κ.

Καλαμάτα x Κηφισίας αγώνα ποδόσφαιρο 10. 03. (ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΏ!!! ) Καλαμάτα εναντίον Κηφισιά μετάδοση 10Ιατρούδη τα ΧανιάΟι Κυανόλευκοι απέκτησαν τον πρώην επιθετικό της Κηφισιάς, Γιάννη Ιατρούδη. Τρεις νέες προσφυγές... Το Σάββατο (ΕΡΤ3) ο αγώνας Ολυμπιακός Β' - ΚαλαμάταΤο Σάββατο 12 Νοεμβρίου θα διεξαχθεί το παιχνίδι της 2ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Super League 2 μεταξύ της Καλαμάτας και του Ολυμπιακού Β'.

Sport365. gr: Αθλητική Ενημέρωση | Καλαμάτα | Μεσσηνια[[Ζωντανά HD@]!!!! ] Καλαμάτα εναντίον Κηφισιά μετάδοσηΠρόγραμμα TV - Πέμπτη, 09 Μαρτίου 2023 - FosonlineΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ»Μάρτιος 8, 2023 0 Χειρουργήθηκε ο ΘεοδωρόπουλοςΜάρτιος 8, 2023 0 Ενεργοποίηση -3β. Πήρε Ξεπαπαδάκη ο ΔιαγόραςΟ 19χρονος αμυντικός μετέχει στις προπονήσεις των Κυανέρυθρων. Πρόωρο φινάλε με ΜπανγκουράΜόλις τρεις οι συμμετοχές του Αφρικανού με τα Χανιά.

KAEE FacilitatorsΗ Μαρία Αθανασοπούλου, που πρόσφαρα απέκτησε το πρώτο παιδάκι της, περιέγραψε στην εκπομπή «Αλήθειες με τη Ζήνα» όσα έζησε πριν 37χρόνια. «Ήμουν 10 ημερών όταν έγινε ο σεισμός. Ξέρω ότι στο κτίριο που έμενα τότε εγώ πέθαναν οκτώ άνθρωποι. Εμένα με έβγαλαν την επόμενη ημέρα το βράδυ, με μύρισε ο σκύλος της γαλλικής ΕΜΑΚ. Πήρε, νομίζω, τρεις ώρες μόνο για να μπει μέσα αυτός που με έσωσε», δήλωσε αρχικά συγκινημένη.

Πρόγραμμα Super League 2 2022/2023 - Flashscore.gr Επισκοπή. 14.05. 07:00. Κηφισιά. Ολυμπιακός Β. 14.05. 07:00 Super League 2 2022/2023, ζωντανά σκορ και τελικά αποτελέσματα με τρέχουσες

[[[ΡΟΉ!! ][]] Ολυμπιακός Β εναντίον Απόλλων Σμύρνης ζωντανή 2Δανεικός ο ΠενταράκηςΣτον Απόλλωνα Πόντου ο 22χρονος τερματοφύλακας από τα Χανιά. Δανεικός ο ΓιανναράκηςΟ Πανσερραϊκός παραχώρησε στον Διαγόρα Ρόδου τον 24χρονο αμυντικό. βλέπουνΜάρτιος 8, 2023 0 Νέος πρόεδρος ο Μαρτσούκος! Μάρτιος 8, 2023 0 Αυστηρά μέτρα στην SL2Μάρτιος 8, 2023 0 Ερήμην ο ΘεσπρωτόςΜάρτιος 7, 2023 0 Επανορισμός για Ηρόδοτο - ΑΕΚ ΒΜάρτιος 7, 2023 0 Αναβολή για τρειςΜάρτιος 7, 2023 0 Συμφωνία της ΑΕΛ με ΖαχαράκηΜάρτιος 7, 2023 0 Αποσύρθηκε ο ΑλεξόπουλοςΜάρτιος 6, 2023 0 ΕΙΔΗΣΕΙΣ SUPER LEAGUE 2 Προσφυγή Ροκάκη! Σύμφωνα με τον Αντώνη Ροκάκη ο Απόλλων Λάρισας έπρεπε να έχει αποβληθεί λόγω οφειλών στον... Super League 2 - ΑρχικήΑλλαγή ώρας στο Καλαμάτα-Κηφισιά - Messinia LiveSportstonoto - Αθλητική ενημέρωση 24/7Super League 2: Νέο τεστ με Ολυμπιακό Β εν όψει Κηφισιάς η((ΡΟΉ)) Καλαμάτα εναντίον Κηφισιά ζωντανή 2022 10Η Κηφισιά έχει οργανώσει την Ακαδημία της, με τέτοιο επαγγελματισμό και αγάπη για το ποδόσφαιρο ώστε αυτή να θεωρείται πλέον παράδειγμα προς μίμηση ακόμη και για τις παραδοσιακά μεγάλες δυνάμεις του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Olympiacos B - Episkopi FC ζωντανά σκορ, H2H και Συνθέσεις Olympiacos B Episkopi FC ζωντανά αποτελέσματα (και ζωντανή μετάδοση, live streaming βίντεο του αγώνα) ξεκινάνε την 12 Απρ 2023 στις 2:00 μ.μ. ώρα UTC

[Ροή] Χανιά εναντίον Επισκοπή και ζωντανή μετάδοση 5 Απριλίο [Ροή] Χανιά εναντίον Επισκοπή και ζωντανή μετάδοση 5 Απριλίου 2023 Στο 2ο και πάλι 2: Με τηλεοπτική μετάδοση το Ολυμπιακός Β' – ΠΑΟΚ

Ήμουν στην κούνια μου. Αυτό που με έσωσε ήταν το σίδερο από την κουνουπιέρα, το οποίο, όμως, μπήκε στον αυχαίνα μου. Με είχαν για νεκρή, οι γονείς μου το έμαθαν από τις ειδήσεις ότι είμαι ζωντανή. Ορισμός Πουλικίδη! Ο διαιτητής από τη Δράμα θα διευθύνει το Βέροια - Διαγόρας. Οι ορισμοί της 14ης... Καραπαπάς: «Υπόκοσμος... »Ο εκπρόσωπος του Ολυμπιακού στη Super League… Μαρτσούκος: «Ό, τι μας αναλογεί»Ο νέος πρόεδρος της Super League 2… Παίζουν 1 αγωνιστική και...

βλέπουνΠροθεσμία μίας εβδομάδας πήρε το νέο προεδρείο… Νέος πρόεδρος ο Μαρτσούκος! Με ψήφους 13-12-2 ο Πέτρος Μαρτσούκος αναδείχτηκε… Αυστηρά μέτρα στην SL2Μόνο οι νόμιμοι εκπρόσωποι των ΠΑΕ εισήλθαν… Αποσύρθηκε ο ΑλεξόπουλοςΟ Παναγιώτης Αλεξόπουλος απέσυρε την υποψηφιότητά του… More from this category Παρασκηνια Η SL2 για την τραγωδία των ΤεμπώνΟι ομάδες της κατηγορίας εξέφρασαν την οδύνη τους για την τραγωδία στα Τέμπη. Πρόσληψη ΠαναγιωτόπουλουΣτα Χανιά ο πρώην προπονητής τερματοφυλάκων της Καλαμάτας.

Τα στιγμιότυπα με τις διασώσεις βρεφών και μικρών παιδιών λυγίζουν και τους πιο δυνατούς, στιγμιότυπα που έζησε και η χώρα μας αρκετές φορές στο παρελθόν. Σεισμός Τουρκία: Η δραματική έκκληση της κόρης των Ελλήνων που αγνοούνται Ήταν 13 Σεπτεμβρίου 1986, όταν η Καλαμάτα «χτυπήθηκε» από έναν δυνατό μεγέθους 6, 2 Ρίχτερ. Τότε, ένα βρέφος 10 ημερών ανασύρθηκε ζωντανό μέσα από συντρίμμια, σκορπίζοντας ελπίδα και χαμόγελα αισιοδοξίας. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ - Premium AfoΩΡΑΠαρασκ. 10/03/2023ΚΑΝΑΛΙ15:15Καλαμάτα-ΚηφισιάΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 2ΕΡΤ 319:30Καϊζερσλάουτερν-ΣαντχάουζενΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. ΜπουντεσλίγκαNova 119:30Αναντολού Εφές-Μακάμπι Τελ ΑβίβΕυρώπη ΕυρωλίγκαNova 419:30Αλ Τααβόν-Αλ ΧιλάλΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: Προ ΛιγκCosm 819:45Φενέρμπαχτσε-ΜπαρτσελόναΕυρώπη ΕυρωλίγκαNova 221:00Παναθηναϊκός-Ερυθρός ΑστέραςΕυρώπη ΕυρωλίγκαNova Prime21:30Μπασκόνια-ΜονακόΕυρώπη ΕυρωλίγκαNova 521:30Κολωνία-ΜπόχουμΓΕΡΜΑΝΙΑ: ΜπουντεσλίγκαNova 321:30Κάλιαρι-ΆσκολιΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ΒNovasports 21:45Σπέτσια-ΊντερΙΤΑΛΙΑ: Σέριε ACosm 221:45Σαρλερουά-ΛέουβενΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ ΛιγκNova 422:00Κάντιθ-ΧετάφεΙΣΠΑΝΙΑ: Λα ΛίγκαNova 122:00Λιλ-ΛυώνΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1Nova 222:00Στόουκ-ΜπλάκμπερνΑΓΓΛΙΑ: ΤσάμπιονσιπCosm 322:00Οβιέδο-ΤενερίφηΙΣΠΑΝΙΑ: Σεγούντα ΝτιβιζιόνNova Start22:15Πόρτο-ΕστορίλΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα ΛίγκαCosm 928o λ.

ΠΑΕ Χανιά vs Επισκοπή Ζωντανά - AiScore(((ΖΩΝΤΑΝΉ ΡΟΉ ΤΗΛΕΌΡΑΣΗΣ! ))) Καλαμάτα Κηφισιά μετάδοση 2022Γιουν. -Σαουθάμπτον Γουέστ Χαμ-Άστον Βίλα Φράιμπουργκ-ΧόφενχαϊμCosm 3Cosm 8Nova PriCosm 7Nova 3Nova StaNova 1Cosm 2NovasporCosm 3Nova 2Nova 4Nova PriΩΡΑΔευτέρα 13/03/2023ΚΑΝΑΛΙ15:1519:1521:4522:0022:001:30 Πανσερραϊκός-Νίκη Βόλου ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Μίλαν-Σαλερνιτάνα Χιρόνα-Ατλέτικο Σανταντέρ-Ουέσκα Ντάλας Μάβερικς-Μέμφις ΓκρίζλιςΕΡΤ 3ΕΡΤ 3Cosm 3Nova PriNova StaCosm 4ΩΡΑΤρίτη 14/03/2023ΚΑΝΑΛΙ19:0022:0022:00 Νταρουσάφακα-Μπιλμπάο Μάντσ. Σίτι-Λειψία Πόρτο-ΊντερCosm 4Cosm 2Cosm 3 ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΔΙΟΡΓ.

Πρόγραμμα TV - Τρίτη, 11 Απριλίου 2023 - Fosonline ΑΕΚ - Χάποελ Ιερουσαλήμ. Μπάσκετ - FIBA Basketball Champions League. OTE Sport 5 HD. 17:45 LIVE. Ελλάδα - Γερμανία. Χάντμπολ - Προκριματικά

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page